Individuálne kurzy pre neplavcov a slabých plavcov Lozorno

Často proces odblokovania strachu z vody trvá dlhšie ako samotná výučba plávania. Na začiatku spoločnej práce ide hlavne o pocity a mentálne nastavenie hlavy, navykanie si na vodné prostredie, vnímanie tela a hlavy pod vodou.  Prostredníctvom cvičení sa učíme splynúť s vodou, navodiť si pocit uvoľnenia a pohody. Neustálym opakovaním týchto cvičení, začneme veriť vo vlastné schopnosti. 

 

 

pre koho je kurz určený: dospelý neplavec so strachom z vodného prostredia , plávam prsia s hlavou nad vodou, veľmi slabý plavec  
cieľom kurzu je: zoznámiť sa so zákonitosťami vodného prostredia, osvojiť si a bezpečne zvládnuť základné plavecké zručnosti (aktívne riadené dýchanie, výdych proti odporu vody, ponáranie, orientácia pod vodou, vznášanie, splývanie), naučiť sa plávať bezpečne aspoň jedným plaveckým spôsobom
počet účastníkov kurzu: 
individuálne: 1 klient/1 tréner
miesto konania : 
Individuálne kurzy (jeden klient jeden tréner) Lozorno, Potočná 19
cena jednej individuálnej hodiny: 45,00 €/60 minút (cena zahŕňa: výučbu, súkromný bazén, plavecké pomôcky)

 

 

Výborná dostupnosť z BA - 20 minút, výučba po vzájomnej dohode, kontakt : 0903 851 099, lozorno@plavaniejednoducho.sk

  • mám veľký strach z vodného prostredia (hydrofóbia)
  • opakované neúspešné pokusy o naučenie sa plávať
  • mám málo času, potrebujem vedieť plávať za pár dní
  • som mimo Bratislavy, hľadám expresný kurz
  • ostýcham sa, neverím si
  • chcem sa učiť plávať v súkromí
  • pri plávaní potrebujem vedieť dýchať do vody - mám problémy s chrbticou
  • nemám istotu v hlbokej vode, chcem sa cítiť bezpečne

... veľmi oceňujem individuálny prístup a prispôsobenie tempa môjmu napredovaniu ...

Jana Zobraziť viac referencií

Prečo my?

Profesionálni tréneri

Sme bývalé vrcholové plavkyne, reprezentantky SR, ktoré si svoje odplávali a z dlhoročných  skúseností vyplývajúcich z plávania a z 25 ročnej praxe vo výučbe plávania sme vyvinuli vlastnú špeciálnu metodiku výučby.

Merateľné výsledky

Naučíme Vás s vodou sa priateliť, splynúť s ňou, cítiť sa bezpečne a sebaisto. Vďaka lepšej technike si zlepšíte vytrvalosť, budete schopní preplávať aj dlhšie vzdialenosti bez pocitu vyčerpania. 

Prepracovaná metodika

Ak ste dospelý a musíte Vaše tréningy napasovať medzi pracovné a rodičovské povinnosti, Váš čas je nám drahý, vyplníme ho zmysluplne, aby výsledky Vášho snaženia boli citeľné v čo najkratšom možnom čase, garantujeme Vám najvyššiu kvalitu výučby.

To načo máte

Zohľadňujeme u každého klienta jeho fyzickú a psychickú pripravenosť, s každým pracujeme individuálne. Vidíme chyby v plaveckej technike, neustále na ne upozorňujeme s cieľom odstrániť ich.

Čas je drahý

Sme matky a preto keď k nám privediete Vaše dieťa vieme, koľko to stojí energie, času, prostriedkov - pracujeme zodpovedne, nemrháme Vašim časom, ponúkame kvalitný výukový program pre Vaše deti.

Z nuly po komplet

Prostredníctvom špeciálnych cvičení, ktoré na seba nadväzujú v požadovanej postupnosti vyskladáme celý plavecký spôsob. 

Individuálny prístup

Vieme indikovať potrebné cvičenia na odstránenie nesprávnych plaveckých návykov a získanie tých správnych. Nepustíme Vás ďalej (ťažšie cvičenia, náročnejšie plavecké zručnosti, spôsoby) kým na to nie ste pripravení.

Všetkým správne

Nenecháme Vás  plávať nesprávne, opravíme vás bezprostredne. Pracujeme na všetkých úrovniach - od neplavca až po ironmana. Od prvej hodiny ste pre nás najdôležitejšia osoba v bazéne.

Dostupná lokalita

Možnosť tréningov vo viacerých bazénoch v Bratislave, ľahko dostupných MHD, s možnosťami parkovania, s občerstvením.