PRIPRAVUJEME Individuálne kurzy MALACKY a PERNEK

pre koho je kurz určený: dospelý neplavec, plávam prsia s hlavou nad vodou, veľmi slabý plavec, chcem sa naučiť nový plavecký spôsob, chcem si zdokonaliť techniku  
cieľom kurzu je: zoznámiť sa so zákonitosťami vodného prostredia, osvojiť si a bezpečne zvládnuť základné plavecké zručnosti (aktívne riadené dýchanie, výdych proti odporu vody, ponáranie, orientácia pod vodou, vznášanie, splývanie), naučiť sa plávať bezpečne aspoň jedným plaveckým spôsobom, rozšíriť svoje plavecké schopnosti o nové plavecké spôsoby
počet účastníkov kurzu: 
individuálne: 1 klient/1 tréner
miesto konania : 
Individuálne kurzy (jeden klient_jeden tréner): Malacky, Pernek
cena jednej individuálne hodiny: bude upresnená_(cena zahŕňa výučbu, vstupné na bazén, plavecké pomôcky)
cena individuálneho kurzu v rozsahu 5 stretnutí:  bude upresnená_(cena zahŕňa: výučbu, vstupné na bazén, plavecké pomôcky)

 

 

  • pre dospelých
  • neplavec, slabý plavec (prepláva cca 25 m)
  • nový plavecký spôsob
  • individuálna forma výučby (jeden klient_jeden tréner)
  • naučíte sa plávať bezpečne
  • zdokonalenie techniky, efektívnejšie plávanie

... kurz bol pre mňa mimoriadnym zážitkom, plným radosti z plávania. Veľmi som sa zlepšila v plávaní a naučila som sa aj základy ostatných plaveckých štýlov ...

Milada Zobraziť viac referencií

Prečo my?

Profesionálni tréneri

Sme bývalé vrcholové plavkyne, reprezentantky SR, ktoré si svoje odplávali a z dlhoročných  skúseností vyplývajúcich z plávania a z 25 ročnej praxe vo výučbe plávania sme vyvinuli vlastnú špeciálnu metodiku výučby.

Merateľné výsledky

Naučíme Vás s vodou sa priateliť, splynúť s ňou, cítiť sa bezpečne a sebaisto. Vďaka lepšej technike si zlepšíte vytrvalosť, budete schopní preplávať aj dlhšie vzdialenosti bez pocitu vyčerpania. 

Prepracovaná metodika

Ak ste dospelý a musíte Vaše tréningy napasovať medzi pracovné a rodičovské povinnosti, Váš čas je nám drahý, vyplníme ho zmysluplne, aby výsledky Vášho snaženia boli citeľné v čo najkratšom možnom čase, garantujeme Vám najvyššiu kvalitu výučby.

To načo máte

Zohľadňujeme u každého klienta jeho fyzickú a psychickú pripravenosť, s každým pracujeme individuálne. Vidíme chyby v plaveckej technike, neustále na ne upozorňujeme s cieľom odstrániť ich.

Čas je drahý

Sme matky a preto keď k nám privediete Vaše dieťa vieme, koľko to stojí energie, času, prostriedkov - pracujeme zodpovedne, nemrháme Vašim časom, ponúkame kvalitný výukový program pre Vaše deti.

Z nuly po komplet

Prostredníctvom špeciálnych cvičení, ktoré na seba nadväzujú v požadovanej postupnosti vyskladáme celý plavecký spôsob. 

Individuálny prístup

Vieme indikovať potrebné cvičenia na odstránenie nesprávnych plaveckých návykov a získanie tých správnych. Nepustíme Vás ďalej (ťažšie cvičenia, náročnejšie plavecké zručnosti, spôsoby) kým na to nie ste pripravení.

Všetkým správne

Nenecháme Vás  plávať nesprávne, opravíme vás bezprostredne. Pracujeme na všetkých úrovniach - od neplavca až po ironmana. Od prvej hodiny ste pre nás najdôležitejšia osoba v bazéne.

Dostupná lokalita

Možnosť tréningov vo viacerých bazénoch v Bratislave, ľahko dostupných MHD, s možnosťami parkovania, s občerstvením.