Prečo my?

Profesionálni tréneri

Sme bývalé vrcholové plavkyne, reprezentantky SR, ktoré si svoje odplávali a z dlhoročných  skúseností vyplývajúcich z plávania a z 20 ročnej praxe vo výučbe plávania sme vyvinuli vlastnú špeciálnu metodiku výučby.

Merateľné výsledky

Naučíme Vás s vodou sa priateliť, splynúť s ňou, cítiť sa bezpečne a sebaisto. Vďaka lepšej technike si zlepšíte vytrvalosť, budete schopní preplávať aj dlhšie vzdialenosti bez pocitu vyčerpania. 

Prepracovaná metodika

Ak ste dospelý a musíte Vaše tréningy napasovať medzi pracovné a rodičovské povinností, Váš čas je nám drahý, vyplníme ho zmysluplne, aby výsledky Vášho snaženia boli citeľné v čo najkratšom možnom čase, garantujeme Vám najvyššiu kvalitu výučby.

To načo máte

Zohľadňujeme u každého klienta jeho fyzickú a psychickú pripravenosť, s každým pracujeme individuálne. Vidíme chyby v plaveckej technike, neustále na ne upozorňujeme s cieľom odstrániť ich.

Čas je drahý

Sme matky a preto keď k nám privediete Vaše dieťa vieme, koľko to stojí energie, času, prostriedkov - pracujeme zodpovedne, nemrháme Vašim časom, ponúkame kvalitný výukový program pre Vaše deti.

Z nuly po komplet

Prostredníctvom špeciálnych cvičení, ktoré na seba nadväzujú v požadovanej postupnosti vyskladáme celý plavecký spôsob. 

Individuálny prístup

Vieme indikovať potrebné cvičenia na odstránenie nesprávnych plaveckých návykov a získanie tých správnych. Nepustíme Vás ďalej (ťažšie cvičenia, náročnejšie plavecké zručnosti, spôsoby) kým na to nie ste pripravení.

Všetkým správne

Nenecháme Vás  plávať nesprávne, opravíme vás bezprostredne. Pracujeme na všetkých úrovniach - od neplavca až po ironmana. Od prvej hodiny ste pre nás najdôležitejšia osoba v bazéne.

Dostupná lokalita

Možnosť tréningov vo viacerých bazénoch v Bratislave, ľahko dostupných MHD, s možnosťami parkovania, s občerstvením.

Maťa Maheľová

Je držiteľom licencie trénera plávania V. kvalifikačného stupňa - absolventka akreditovaného magisterského štúdia v odbore šport, v študijnom programe trénerstvo. Svoju športovú kariéru rozbehla ako plavkyňa, opakovane získala titul vicemajsterky SR v disciplíne 100 m a 200 m motýlik, na stupne víťazov sa viackrát postavila aj v kraulových disciplínach na dlhšie trate. Vyrástla v lodenici a na vode, sama sotva dospelá viedla vodácky oddiel a odovzdávala svoje skúsenosti mladším zanieteným vodákom. 

So svojím tímom získala titul majsterky Európy a Sveta v raftingu. V roku 2000 začala budovať vlastnú plaveckú školu, ktorá funguje dodnes, má dobré meno a je v povedomí verejnosti ako škola ponúkajúca maximálnu kvalitu výučby s dôrazom na správnu techniku plaveckých spôsobov.

Svoju športovú kariéru ukončila až ako 28 ročná materskou dovolenkou - výučbe plávania sa venuje 21 rokov.  

Jana Václavík

Je držiteľom licencie trénera plávania I. kvalifikačného stupňa, absolvent akreditovaného vzdelávacieho programu SPF. Svoju športovú kariéru ako plavkyňa zahájila ako 9 ročná, spoločne s Martinou Maheľovou vyrastali a pôsobili v plaveckom oddiele UK Bratislava. 

Je viacnásobná majsterka SR v plávaní v disciplíne 100 m a 200 m motýlik, úspešne súťažila v polohových pretekoch a kraulových disciplínach, na stupne víťazov sa viackrát postavila aj na úrovni európskych  pretekov. Už ako malá odpovedala na otázku „čím chceš byť až budeš veľká?“ ... ja budem mama. 

Skúsenosti z bohatej športovej kariéry zúročuje už 12 rokov ako profesionálny tréner. Spoločne s Martinou Maheľovou sa naďalej venuje športu a spolu stále inovujú výukový programu plaveckej školy a dopĺňajú ho o vlastné prvky, sú autorkami mnohých cvičení, ktoré nie sú v učebniciach, nepoužíva ich žiadna iná plavecká škola a dosahujú nimi okamžité požadované výsledky. 

Dominik Halinár

Je držiteľom licencie trénera plávania II. kvalifikačného stupňa, študent 3. ročníka FTVŠ. V našej plaveckej škole pôsobí 2 roky, počas ktorých si získal veľkú obľubu detských aj dospelých klientov, vďaka svojej zodpovednosti, spravodlivosti, kamarátskemu prístupu a prirodzenej autorite. Ako futbalista a tréner futbalu dosiahol počas krátkej praxe vysokú odbornosť v oblasti plávania, tréningy vedie profesionálne, so zanietením a s dôrazom na bezpečnosť.

Zuzana Vadkerti

Je trénerka plávania,  akreditovaná Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Vyštudovala medicínu v odbore zubné lekárstvo, v ktorom pôsobí 7 rokov. V budúcnosti sa skôr vidí ako profesionálny tréner a preto v septembri 2017 nastupuje na štúdium FTVŠ. Celý život aktívne športuje a športovanie sa stalo jej životným štýlom. Venuje sa dlhým behom a triatlonu. Je športovec telom a dušou, má zmysel pre zodpovednosť a spravodlivosť, neuveriteľne rýchlo nadobúda potrebné vedomosti a zručnosti v oblasti športového tréningu v plávaní. 

Juraj Krajčovič

Je tréner plávania,  akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Plávaniu sa venuje od svojich 10-tich rokov kedy sa stal členom Plaveckého oddielu Slávia UK Bratislava. V rokoch 1974 - 1977 absolvoval športovú prípravu v 1. špecializovanej plaveckej základnej škole (ZDŠ Riazanská).  Neskôr sa stal členom oddielu Moderného päťboja Slávie SVŠT Bratislava, kde dokonale zúročil svoje plavecké zručnosti. Stal sa členom juniorskeho aj seniorskeho reprezentačného družstva ČSSR. Absolvoval veľa domácich aj medzinárodných súťaží,  v roku 1982 sa stal juniorským majstrom ČSSR v modernom päťboji a bol účastníkom juniorských majstrovstiev sveta.

Všetky skúsenosti z plaveckých tréningov, ktoré nadobudol počas svojej 18 ročnej športovej kariéry momentálne odovzdáva hlavne mládeži. Venuje sa základnému a zdokonaľovaciemu výcviku v plaveckej škole Plávanie jednoducho.  Pomocou prepracovaných technických cvičení a praktických ukážok vie zabezpečit rýchle napredovanie svojich zverencov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sú jeho plavecké tréningy pestré a pre absolventov kurzov motivačné.

... vždy som sa hanbila priznať, že neviem plávať. Teraz som na seba hrdá, že sa to zmenilo ...

Eva Zobraziť viac referencií